Ons team 


Bovenste rij v.l..n.r.:
Christien Sickman:
Leesspecialist rondom LIST en leesproblemen
Specialist begrijpend lezen en studievaardigheden
Stamgroepleerkracht De Pauwen
csickman@dehuve.nl

Lisette van den Berg: 
Specialist kleuterplein
Stamgroepleerkracht De Roodborstjes 
lvandenberg@dehuve.nl

Marleen Oude Geerdink: 
Specialist rekenen
Stamgroepleerkracht De Nachtegalen
moudegeerdink@dehuve.nl

Susan de Bruine:
Specialist bewegingsonderwijs, wereldoriëntatie en Engels
Stamgroepleerkracht De Zwaluwen
sdebruine@dehuve.nl

Laura Beunk:
Intern begeleider 
Specialist talentontwikkeling
lbeunk@dehuve.nl

Nathalie Hulst:
Specialist spellen en stellen
Stamgroepleerkracht De Fazanten
nhulst@dehuve.nl
(het zwangerschapsverlof van juf Nathalie wordt momenteel overgenomen door Maureen Oude Essink Nijhuis)
moudeessinknijhuis@dehuve.nl

Onderste rij v.l.n.r.:
Mark Lankamp: 
Specialist rekenen 
Stamgroepleerkracht de Flamingo's
mlankamp@dehuve.nl

Elise Deijk: 
Specialist kleuterplein 
Stamgroepleerkracht De Koolmeesjes
edeijk@dehuve.nl

Mirjam van de Wint: 
Specialist schrijven, aanvankelijk lezen en ICT
Stamgroepleerkracht De Kaketoes
mvandewint@dehuve.nl

Bregje Smit:
Specialist kleuterplein 
Stamgroepleerkracht De Roodborstjes 
bsmit@dehuve.nl

Rutger Sibma:
Directeur
rsibma@dehuve.nl

Niet aanwezig op de foto
Sharon Ardesch
Werkdrukverlaging
Begeleider leerlingenraad
Specialist muziek
sardesch@dehuve.nl

Joëlle Stewart
Specialist taalbeschouwing
Stamgroepleerkracht De Fazanten
jstewart@dehuve.nl

Suzan Ekelmans
Specialist studievaardigheden en Engels
Stamgroepleerkracht De Pauwen en De Flamingo's
sekelmans@dehuve.nl