Ons team

directeur:
Rutger Sibma
directie@dehuve.nl
intern begeleider:
Laura Beunk
ib@dehuve.nl
Leerkrachten:
kleuterplein:
Elise Deijk
edeijk@dehuve.nl

Maureen Oude Essink Nijhuis
moudeessinknijhuis@dehuve.nl

Liesbeth Katalanç
lkatalanc@dehuve.nl
Lisette van den Berg
lvandenberg@dehuve.nl

Bregje Smit
bsmit@dehuve.nl
leren lezen:
Mirjam van de Wint
mvandewint@dehuve.nl

rekenen:
Susan de Bruine
sdebruine@dehuve.nl
Marleen Oude Geerdink
moudegeerdink@dehuve.nl

Kaylee de Gooijer
kdegooijer@dehuve.nl
taal:
Gerlinda Fikken
gfikken@dehuve.nl

Niek Geerdink
ngeerdink@dehuve.nl
Nathalie Hulst
nhulst@dehuve.nl




begrijpend lezen:
Sandra van der Borght
svanderborght@dehuve.nl

wereldoriëntatie:
Mark Lankamp
mlankamp@dehuve.nl


bewegingsonderwijs:
Susan de Bruine
sdebruine@dehuve.nl
Mirjam van de Wint
mvandewint@dehuve.nl
werkdrukverlaging:
Kaylee de Gooijer
kdegooijer@dehuve.nl


Let op: u gebruikt een verouderde browser. De website kan daardoor mogelijk niet correct werken.
Surf sneller en veiliger met een van deze browsers: Firefox, Chrome, Edge of Opera.