Maak kennis met ons team

Hieronder vindt u een overzicht met de leerkrachten die werkzaam zijn op basisschool De Huve in Almelo. Aangezien wij graag met u in contact zijn en blijven, hebben wij tevens onze e-mailadressen in het overzicht vermeld.

Onderaan deze pagina vindt u een teamfoto van dit schooljaar

directeur:
Rutger Sibma
directie@dehuve.nl
intern begeleider:
Laura Beunk
ib@dehuve.nl
Gerlinda Fikken
gfikken@dehuve.nl

Leerkrachten:
Elise Deijk
edeijk@dehuve.nl
Lisette van den Berg
lvandenberg@dehuve.nl
Maureen Oude Essink Nijhuis
moudeessinknijhuis@dehuve.nl
Bregje Smit
bsmit@dehuve.nl
Susan de Bruine
sdebruine@dehuve.nl
Marleen Oude Geerdink
moudegeerdink@dehuve.nl
Niek Geerdink
ngeerdink@dehuve.nl
Sandra van der Borght
svanderborght@dehuve.
Mark Lankamp
mlankamp@dehuve.nl
Wessel Kok
wkok@dehuve.nl
Mirjam van de Wint
mvandewint@dehuve.nl
Nathalie Hulst
nhulst@dehuve.nl

Let op: u gebruikt een verouderde browser. De website kan daardoor mogelijk niet correct werken.
Surf sneller en veiliger met een van deze browsers: Firefox, Chrome, Edge of Opera.